Сообщения

Сообщения за март, 2020

4 - А т.з.,практичні роботи

Изображение
Тематичний залік. Тести Тема. Вживання великої літери. Правопис складних слів. - 17.03.20 р 1. З великої літери треба писати лише перше слово у власній назві А С(с)ин Б(б)ожий Б С(с)вяте П(п)исьмо В Д(д)іва М(м)арія Г С(с)офїйський С(с)обор Д С(с)вятий Д(д)ух 2. . Власну назву треба брати в лапки в усіх рядках, ОКРІМ А цукерки Карпати Б видавництво Свічадо В урочище Нечимне Г кінофільм Земля Д товариство Просвіта 3. Власну назву треба брати в лапки в усіх рядках, ОКРІМ А священний Коран Б зупинка Таврійський університет В Шевченків Кобзар Г опера Тарас Бульба Д літак Мрія 4.   Обидві власні назви треба писати в ланках у рядку А село Веселе, фабрика Світоч Б роман Плаха, печиво Сюрприз В готель Харків, дівчина Марійка Г холодильник Норд, місто Острог Д станція Фастів, газета Експрес 5. Прочитайте речення (цифри в дужках позначають наступну власну назву). (1)Софія Київська і (2)Золоті Ворота княжого міста, (З)Видубицький монастир і (4)Києво-Печо...

практичні заняття - 4 - А практикум з граматики а курс

Практичне заняття. Тема. Вправи на синтаксичний анал із складноп і дрядних обставинних речень - 19.03.20 Мета: формувати навички виконання синтаксичного аналізу складнопідрядних обставинних речень,визначати значеннєві відношення між частинами таких речень,будувати до них схеми; виховувати культуру писемного мовлення; розвивати логічне мислення. Обладнання: опорні конспекти Хід заняття : 1.Організація початку заняття. 2.Актуалізація опорних знань: Що таке складнопідрядне обставинне речення ? Назвіть типи таких речень Які розділові знаки вживаються між їх частинами? Пригадайте синтаксичний аналіз складнопідрядного речення. 3.Виконання практичних завдань. 1завдання. . Визначте типии обставинних речень. Зробіть синтаксичний розбір перших двох речень. 1. В глибоку давнину Дніпро був такий   широкий що розливався на кілька десятків кілометрів. 2. Сніг іскрився під яскравим сонцем так, що боляче було оча...